NAPRAWA I SERWIS DRUKAREK

 

 

serwis drukarek

 

Oferujemy Państwu usługi z zakresu konserwacji i naprawy drukarek, oraz urządzeń wielofunkcyjnych atramentowych lub laserowych.
Są to między innymi drukarki i kopiarki takich producentów jak:
HP, SAMSUNG, EPSON, LEXMARK, RICOH, BROTHER, CANON

Zakres usług serwisowych:

  • usuwanie ciała obcego z drukarki
  • udrażnianie głowic drukujących (zespolonych w drukarce i w wkładzie z tuszem)
  • naprawa elektroniki
  • naprawa mechanizmów pobierania papieru
  • naprawa mechanizmów napędu
  • naprawa modułów skanera
  • czyszczenie luster skanera
  • naprawa elementów grzewczych
  • wymiana gniazd USB


 

 

Większość napraw wykonujemy w naszym serwisie, jednak w przypadku większych maszyn naprawy realizowane są w miejscu instalacji urządzenia.

Jeżeli mają Państwo wątpliwości czy urządzenie działa prawidłowo, można oddać go w naszym punkcie na bezpłatną diagnozę i wycenę usunięcia awarii.
Staramy się ograniczyć czas trwania naprawy do minimum.

Prace wykonywane podczas naprawy drukarki są na bieżąco uzgadniane z klientem i przekazywane do akceptacji.

Na wykonaną usługę udzielamy 3 miesięcznej gwarancji.

 

naprawa dukarek

 

Co zrobić, gdy Twoja drukarka nie działa prawidłowo?

Różnego rodzaju drukarki i urządzenia wielofunkcyjne pełnią obecnie niezwykle ważną rolę, zwłaszcza w firmach i wszelkiego typu instytucjach. Tak naprawdę, w takich miejscach korzysta się z nich na co dzień, w związku z czym, jakakolwiek usterka powoduje mnóstwo problemów. Co zatem należy zrobić, gdy zauważymy, że z naszym urządzeniem dzieje się coś niedobrego? Lub, gdy co gorsza zupełnie przestanie ono działać?

 

Nie przeceniaj swoich umiejętności

Niektórym osobom może się wydawać, że naprawa drukarek nie jest niczym specjalnie trudnym. Szczególnie jeśli miały one już doświadczenie z przywracaniem do życia innych urządzeń. Warto jednak pamiętać, że drukarki oraz urządzenia wielofunkcyjne są dość skomplikowanymi sprzętami. Dlatego do zdiagnozowania problemu oraz skutecznego pozbycia się go, potrzebna jest szeroka wiedza i doświadczenie. Lepiej zatem nie ryzykować, ale raczej od razu skontaktować się z renomowaną firmą, oferującą profesjonalny serwis drukarek.

 

Gdy liczy się czas

Jakiekolwiek kroki zmierzające do samodzielnej naprawy urządzenia drukującego, mogą przynieść więcej szkody niż pożytku, a do tego zabrać czas, który mógłby zostać przeznaczony na skuteczne usunięcie usterki. A jak wiadomo, w mniejszej czy większej firmie, problemy wywołane brakiem sprawnie funkcjonującej drukarki, mogą przybrać bardzo duże rozmiary. Dlatego też, gdy tylko spostrzeżemy, że urządzenie nie działa poprawnie, zgłośmy ten fakt osobom, których specjalnością jest właśnie naprawa drukarek.

 

Firma Mar-Ton doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że brak działającego urządzenia drukującego, może nieść za sobą nieprzyjemne konsekwencje dla firm czy instytucji. W związku z tym, w każdym przypadku staramy się, aby diagnoza problemu i jego usunięcie zajęły jak najmniej czasu. Dzięki temu, iż zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy doskonale znają się na swojej pracy oraz specyfice urządzeń różnych producentów, możemy skutecznie pomagać naszym klientom w naprawie różnego typu sprzętów drukujących.

 

Profesjonalna naprawa i serwis

Od czego zależy to czy naprawa drukarki zakończy się sukcesem? Przede wszystkim od umiejętności osób odpowiedzialnych za to zadanie. Dlatego też, dbamy o to by nasi pracownicy wciąż poszerzali swoją wiedzę, dotyczącą poszczególnych urządzeń i sposobów ich serwisowania oraz dokonywania napraw.

 

Oprócz tego jednak, konieczne jest także posiadanie nowoczesnych narzędzi, przy pomocy których naprawy urządzeń drukujących będą przebiegać szybko i sprawnie. Firma Mar-Ton ma tego świadomość, dlatego inwestujemy również w jak najlepsze zaplecze techniczne, tak by dać naszym pracownikom możliwość właściwego wykonywania powierzonych im obowiązków.

 

Jeśli zatem Kraków jest miastem, w którym szukają Państwo profesjonalnej pomocy w naprawie i serwisie drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych, nasza firma z pewnością spełni wasze oczekiwania. Działamy szybko, ale przede wszystkim skrupulatnie staramy się znaleźć problem i sprawnie poradzić sobie z jego usunięciem. Tak, by powierzone nam sprzęty mogły szybko wrócić do pracy.

 

Copyright © MAR-TON